Двері з дерева

В нас завжди можна зробити замовлення дерев’яних дверей з масиву

Збудували будинок чи вирішили зробити ремонт в квартирі або офісі?  Необхідні двері? І Ви губитеся у величезному асортименті пропозицій на ринку міжкімнатних дверей?

Нехай Вarka2ас це не лякає. Ми будемо раді Вам допомогти і виготовити двері відповідно до вашого смаку.
Адже дерев’яні двері завжди залишаються атрибутом благородного стилю. В інтер’єрі дерево гармонійно виглядає в будь-якому оточенні, створюючи атмосферу тепла і затишку. Двері з дерева доречні у будь-якій будівлі. Вони ідеально підходять  для квартири, офісу чи будинку. Вони забезпечать максимальний комфорт при експлуатації. Надійність деревини, перевірена часом, вигідно доповнюється її природними властивостями. Масив дерева – екологічно чистий матеріал, міцний і абсолютно безпечний.

Виконані з натуральної деревини міжкімнатні двері є неодмінним атрибутом високої якості життя і ознакою доброго смаку господарів. Гарний зовнішній вигляд і тривалий термін служби – вагомі причини, завдяки яким дерев’яні двері користуються незмінно високим попитом у споживачів.

Вибираючи дерев’яні міжкімнатні двері  більшість з нас керується переважно їх зовнішнім виглядом. Двері є настільки ж важливим arka11елементом інтер’єру, як і обробка стін, меблі або портьєри. Стильове і колірне рішення дверного полотна має гармоніювати із загальним дизайнерським задумом оздоблення приміщення. У той же час міжкімнатні двері покликані забезпечувати тишу і комфорт в кожній окремій кімнаті, розмежовувати простір, розділяючи площу загального користування і особисту територію кожного члена сім’ї.

Також можливе виготовлення арок чи міжкімнатних арочних дверей.  Оформляючи приміщення аркою, ви надаєте йому особливого колориту. Арка здатна візуально змінити пропорції приміщення, функціонально об’єднати суміжні кімнати, виділити і підкреслити якусь конкретну зону в домі.

Арочні двері в інтер’єрі, так само як і арки виглядають дуже елегантно, акцентуючи на собі увагу. Вони відмінно вписуються в сучасні приміщення і своїми формами створюють особливий настрій спокою і впевненості, вишуканості й оригінальності. Виготовлені з масиву дерева арочні двері втілюють в собі всю первозданну красу натурального матеріалу.