Перейти до вмісту

Міжкімнатні двері нестандартних розмірів: як знайти і замовити

Міжкімнатні двері є важливим елементом будь-якого інтер’єру, але іноді стандартні розміри не відповідають конкретним потребам кожного приміщення. У цій статті ми розглянемо, чому інколи виникає потреба у дверях нестандартних розмірів та як їх знайти і замовити.

Стандартні розміри міжкімнатних дверей

Зазвичай стандартні розміри міжкімнатних дверей визначаються шириною: 60, 70, 80 і 90 сантиметрів, а висота зазвичай становить 200 сантиметрів. Ці розміри дозволяють легко вибирати готові двері в магазинах та інтернет-магазинах.

Коли потрібні двері нестандартних розмірів?

Іноді стандартні розміри просто не підходять для конкретного приміщення. Ось декілька ситуацій, коли може виникнути потреба в дверях нестандартних розмірів:

  1. Старі будинки та нестандартні архітектурні рішення: У старих будинках можуть бути особливості у розмірі дверних проймів, і стандартні двері можуть бути занадто вузькими або низькими.
  2. Необхідність максимального використання простору: У невеликих приміщеннях, де кожен сантиметр простору важливий, нестандартні розміри можуть бути оптимальним вибором.
  3. Нестандартні архітектурні рішення і дизайн: Якщо вам потрібна двері, яка доповнює унікальний дизайн приміщення, нестандартні розміри можуть стати важливою деталлю.

Як замовити міжкімнатні двері нестандартних розмірів

Замовлення міжкімнатних дверей нестандартних розмірів – це легко та зручно. На нашому сайті ви зможете вибрати ідеальні двері, вказавши необхідні розміри. Наша команда столярів виготовить для вас двері, які ідеально впишуться у ваше приміщення.

Нехай міжкімнатні двері стануть гармонійним елементом вашого інтер’єру. Обирайте індивідуальність та якість наших виробів, та зробіть ваш простір особливим!