Перейти до вмісту

Міжкімнатні арочні двері та арки з масиву дерева

На сучасному ринку представлено багато різновидів дверних полотен, серед яких особливу увагу можна приділити арочним модифікаціям. На підприємстві також можна замовити виготовлення арок чи міжкімнатних дверей.

Арочні  двері створюють не малий інтерес,  чудово доповнюючи інтер’єр, і можуть ефективно використовуватися в різних  стилях. Такі двері надають власникам будинків класичний вигляд із сучасним відтінком. Цей тип дверей може стати ідеальним доповненням, якщо ви хочете змінити зовнішній вигляд свого будинку.  

Оформляючи приміщення аркою, ви надаєте йому особливого колориту. Арка здатна візуально змінити пропорції приміщення, функціонально об’єднати суміжні кімнати, виділити і підкреслити якусь конкретну зону в домі.  Встановлення  арки, виготовленої з масиву дерева, –  це чудовий спосіб додати чарівності звичайному проходу, привнести в інтер’єр більше повітря, простору, свободи.

Арочні двері в інтер’єрі, так само як і арки виглядають дуже елегантно, акцентуючи на собі увагу. Вони відмінно вписуються в сучасні приміщення і своїми формами створюють особливий настрій спокою і впевненості, вишуканості й оригінальності. Вони навіть здатні візуально підняти стелю (за умови, що вона   виконана в світлому відтінку), усунути чіткі межі між кімнатами .

Тому, якщо ви хочете зробити приміщення більш затишним, привітним і гостинним – це можна зробити з допомогою арочних дверей, які не мають гострих кутів.

Моделі арочних дверей на замовлення