Перейти до вмісту

Міжкімнатні двері: якісність за доступну ціну

Сучасний вибір міжкімнатних дверей став надзвичайно різноманітним, постійно розширюючись з кожним роком. З одного боку, це дає більше можливостей для вибору, але, з іншого, ускладнює процес пошуку. Покупцеві доводиться розібратися у безлічі дрібниць, щоб придбати міжкімнатні двері, які забезпечать комфорт, зручність і тривалу експлуатацію.

Дизайн та конструкція міжкімнатних дверей різко різняться. Інколи для покупця важко зрозуміти, чому схожі двері мають різну ціну.

Які фактори впливають на ціну міжкімнатних дверей?

Серед багатьох факторів, що визначають ціну, основними є:

– конструкція;

– основний матеріал;

– покриття;

– скло.

Зрозумівши ці аспекти, ви зможете з легкістю підібрати міжкімнатні двері, відповідно до свого бюджету.

Як розділяються міжкімнатні двері за ціновими сегментами?

Весь асортимент дверей можна розділити на три групи за ціною:

  1. Економ клас: це переважно каркасні моделі. Низька ціна обумовлена використанням дешевих матеріалів для каркасу та простого облицювання.
  2. Середній ціновий сегмент: включає в себе більш якісні каркасні двері та моделі зі скляними вставками. Тут використовуються якісні матеріали, такі як хвойні породи, МДФ та інші.
  3. Преміум клас: використовуються найкращі матеріали – масив дерева, шпон з цінних порід. Такі двері можуть мати складний дизайн.

Ціна кінцевої конструкції в основному залежить від вибраного матеріалу.

Які міжкімнатні двері краще обрати?

Якщо вам потрібні бюджетні варіанти, це  двері з МДФ, облицьовані плівкою ПВХ. Двері з плівкою ПВХ доступні за ціною, але мають свої обмеження щодо міцності і вологості.

Шпоновані двері дещо дорожчі. Вони мають великий вибір текстур та відтінків, гармонійно вписуються в сучасний інтер’єр.

Двері з масиву дерева коштують більше, але це довговічні, міцні та екологічно безпечні конструкції, які виглядають чудово в будь-якому дизайні. І якщо ви маєте достатньо коштів, то обирайте дерев’яні двері.