Перейти до вмісту

Переваги та недоліки міжкімнатних дверей із склом

Останнім часом надзвичайно популярні міжкімнатні двері, у яких є скляні вставки, що виконують кілька корисних функцій. Такі двері роблять кімнату світлішою та більш затишною, а також прикрашають інтер’єр. На сучасному ринку величезний вибір дверей різних розмірів, форм вставок та інших параметрів. Перед вибором важливо ретельно вивчити переваги та недоліки цих виробів.

Переваги міжкімнатних дверей із склом

Вони забезпечують більше природного світла, що позитивно впливає на настрій та створює особливу атмосферу. Двері з вставкою з матового скла є чудовим рішенням, коли потрібно візуально збільшити простір кімнати. Таке скло пропускає світло, не розкриваючи деталей, що робить його ідеальним варіантом для санвузлів. Візуальне розширення простору стає важливою перевагою, особливо у сучасних будинках та квартирах, створюючи світле та затишне середовище.

Такі двері будуть цікавим елементом інтер’єру, здатним прикрасити приміщення та правильно розставити акценти. Скляні елементи стають ідеальним додатком для всіх, хто прагне вдосконалити інтер’єр та зробити його більш привабливим. Великий вибір моделей допоможе знайти найкращий варіант для будь-яких потреб.

Мінуси

Двері із скляними вставками можуть бути крихкими та потребувати дбайливого відношення. Основним недоліком є крихкість, через яку їх не рекомендується встановлювати у дитячій кімнаті. Існує ризик поранення при розбиванні скла під час гри, тому краще уникати цього. 

Є певні труднощі з доглядом. Скло потребує постійного очищення слідів від пальців на поверхні. Матове скло допомагає уникнути цього.

Вплив на вартість

Встановлення скла та саме скло додають до ціни дверей. 

Дивіться нашу продукцію, яка вас зацікавить:

  • міжкімнатні двері
  • лаковані двері
  • фарбовані двері