Перейти до вмісту

Рекомендації по встановленню дверей з масиву

Роблячи ремонт чи будуючи нову оселю доводиться зробити багато роботи та витратити на це багато часу і грошей. Закінченням ремонтних чи будівельних робіт можна вважати установку міжкімнатних дверей. Вони створять затишок і нададуть житлу закінчений вигляд.

Встановленням дверей краще займатись спеціалісту, в розпорядженні якого є всі необхідні інструменти. Можливо й самостійно встановити двері, але не всі є професіоналами в цій справі.

Міжкімнатні двері встановлюються тоді коли всі вологі роботи в приміщенні вже закінчені, інакше встановлені двері можуть набрякнути від надмірної вологості в приміщенні. Стіни в кімнатах повинні бути оштукатурені, зашпакльовані, пофарбовані або з поклеєними шпалерами (інакше шпалери під лиштву підсунути буде складно).

Стяжка на підлозі має добре просохнути і на ній вкладена чистова підлога (щоб не підганяти паркет чи ламінат до дверних коробок).

Перед встановленням , особливо в зимовий період, необхідно хоча б на кілька днів внести їх в приміщення де вони будуть монтуватися для акліматизації.

Ще одна деталь, на яку варто звернути увагу: двері з дерева не повинні до монтажу зберігатися в безпосередній близькості від опалювальних систем і в подальшому не допускається експлуатувати двері ближче ніж 1м від джерел тепла (різкі перепади температури можуть привести до викривлення окремих елементів конструкції).

Назад…